SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Mockaskedar 9331195
nr 933 1195
Mockaskedar
6 st, Silver/emalj, förgyllda
söndag 21 december 2014
kl 18:56:07
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.